FANDOM


Z Berlina przybywa zastępca Kellera,Oberstumbanfuhrer Lars Rainer.Oficer rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci swojego poprzednika.Sugeruje,że stoi za tym Halbe,na co Martin reaguje nerwowo.Janek oświadcza się Lenie.Sajkowska przyjmuje Oświadczyny.Tymczasem u Jej Rodziny zjawia się Mosler,który znów proponuje im swoją pomoc.Zapewnia,że tym razem za darmo.Wanda jest torturowana przez strażniczki na Pawiaku.Na dodatek wpada w oko niemieckiemu oficerowi,Schneiderowi.Koleżanki radzą jej,by uważała,bo w mężczyźnie podkochuje się Graba,strażniczka z Pawiaka.Michał poznaje Margaret,szefową komórki kontrwywiadowczej.Razem z Hanią,Celiną i jej narzeczonym Krzysztofem Konarski wybiera się na piknik.Sajkowscy okłamują Moslera,że Lena nie żyje.Mężczyzna poznaje jednak prawdę.Bronek i Długi chcą zabić Karola.Ryszkowskiemu udaje się uciec,lecz w akcji ginie Długi.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.