FANDOM


Długi zostaje zastrzelony przez Karola. Nowym współpracownikiem Bronka zostaje Antek. Helena spotyka się z Grażyną. Dowiaduje się od strażniczki, że Wanda ma zostać wywieziona do Oświęcimia. Rainer i Halbe zaprzyjaźniają się. Postanawiają przejąć jeden z lokali i zamontować tam podsłuch. Grażyna radzi Helenie by przekupiła niemieckiego łapownika, Fishera. Tymczasem Schneider proponuje Wandzie układ - jeśli spędzi z nim noc, nie trafi do Auschwitz. Właścicielem lokalu z podsłuchem zostaje Woźniak, który ma wielki zapał do pracy z Niemcami. Helena prosi Bronka o pomoc w ratowaniu Wandy. Wręcza Fischerowi 20.000 złotych, które dostała od Bronka. Michał i Margaret wpadają na trop Majora Halbego. Lena mówi Jankowi, że jest śledzona przez tajemniczego mężczyznę. Markiewicz postanawia interweniować. Ojciec Bronka proponuje mu powrót do pracy w fabryce. Wkrótce Woyciechowski razem z Antkiem zabija Fishera.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.